מגזין לייף סטייל

מטבע קריפטו

מבוא לשוק מטבעות הקריפטו

שוק מטבעות הקריפטו הוא שוק מבוזר, דיגיטלי וגלובלי המשמש למסחר במטבעות. השוק מורכב ממטבעות קריפטוגרפיים שונים, שלכל אחד מהם תכונות ומאפיינים ייחודיים משלו.

מטבעות קריפטו הם צורה חלופית של מטבע שגדלה בפופולריות בעשור האחרון. הם אינם נשלטים על ידי אף סמכות מרכזית ובמקום זאת נוצרים על ידי האנשים שמשתמשים בהם. הם אינם מגובים על ידי שום סחורה ממשלתית או פיזית, אלא מסתמכים על טכנולוגיה הנקראת בלוקצ'יין כדי לספק אבטחה לעסקאות.

Cryptocurrency הוא מטבע דיגיטלי המשתמש בקריפטוגרפיה כדי ליצור ולאמת עסקאות. הוא מבוסס על ביטקוין, שהיה המטבע הקריפטוגרפי המבוזר הראשון.

היסטוריה קצרה של טכנולוגיית בלוקצ'יין ומטבעות קריפטו

בלוקצ'יין היא דרך חדשה לאחסון נתונים שניתן לשתף על ידי קהילה. המידע מאוחסן על בלוקים, המקושרים יחד בשרשרת.

הבלוקצ'יין הראשון נוצר בשנת 2009 והוא שימש להפעלת מטבע הקריפטו ביטקוין. הבלוקצ'יין היא הטכנולוגיה שמאפשרת מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שהיא מאפשרת לבצע עסקאות מבוזרות ללא סיכון של פריצה או שינוי.

לטכנולוגיית הבלוקצ'יין יש מקרי שימוש רבים ונראה עוד רבים בעתיד.

לטכנולוגיית בלוקצ'יין יש פוטנציאל לשנות את הדרך בה אנו עושים עסקים וחי את חיינו.

הרעיון של בלוקצ'יין ומטבעות קריפטוגרפיים נוצר לראשונה בשנת 2008 כאשר אדם או קבוצת אנשים הידועים כ-Satoshi Nakamoto פרסמו מאמר שכותרתו "ביטקוין: מערכת מזומנים אלקטרונית עמית לעמית". מאמר זה תיאר כיצד יפעל ביטקוין, באילו בעיות הוא יטפל, ומדוע הוא היה טוב יותר מכל מערכת תשלום אחרת שקדמה לו.

הרעיון של Nakamoto היה ליצור מטבע דיגיטלי שניתן להעביר מאדם אחד לאחר מבלי לעבור דרך בנק או מוסד פיננסי. עם ביטקוין, אין רשות מרכזית השולטת בהיצע הכסף, מה שאומר שהעסקאות זולות יותר עבור סוחרים וצרכנים כאחד.

מטבע קריפטו

דוח שוק מטבעות קריפטו לאפריל 2018

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים עדיין תנודתי ובלתי צפוי. ביטקוין, שהיה המטבע הקריפטו הראשון, הוא המטבע הפופולרי ביותר בעולם ועדיין המטבע היקר ביותר.

שוק מטבעות הקריפטו זכה להצלחה עצומה עד כה, כאשר מטבעות חדשים רבים נוצרים ונסחרים מדי יום. למרות זאת, ישנם מספר סיכונים הנלווים להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים. למשל, קשה להיות בטוח אם מטבע יהיה שווה משהו מחר או שהוא פשוט ייעלם לגמרי מהשוק.

שוק מטבעות הקריפטו הוא שוק מעניין עם הרבה תנודתיות. השוק מלא בהפתעות, וקשה לחזות מה יקרה בהמשך.

בדוח זה, נסקור את 10 מטבעות הקריפטו המובילים כרגע ואת הביצועים שלהם לאפריל 2018. ננתח גם את הסיבות להצלחתם.

העתיד של מטבעות קריפטו ב-2018 ואילך

בשבועיים הראשונים של 2018, מחיר הביטקוין ירד ביותר מ-1,000 דולר. במאמר זה, נדון בכמה מהגורמים מאחורי הנפילה של ביטקוין ומה זה יכול להיות אומר עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ב-2018.

ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי מבוזר מה שאומר שהוא לא שייך לאף מדינה או חברה. זה גם לא נשלט על ידי אדם או ארגון אחד. ביטקוין נוצר בצורה דיגיטלית על ידי קהילה של אנשים שמשתמשים במחשבים שלהם כדי לפתור בעיות מתמטיות מורכבות הנקראות "כרייה".

עתידם של מטבעות קריפטוגרפיים ב-2018 ואילך ייקבע על ידי האופן שבו ממשלות יגיבו אליהם וכיצד הם מאומצים בקנה מידה עולמי.

מטבעות קריפטו הם סוג של מטבע דיגיטלי. הם משתמשים בקריפטוגרפיה כדי לאבטח את העסקאות שלהם וכדי לשלוט ביצירת מטבעות חדשים. ניתן להעביר בקלות מטבעות קריפטו מאדם אחד לאחר והם אינם נשלטים על ידי אף בנק מרכזי או ממשלה.

מטבע קריפטו הוא מטבע דיגיטלי שאינו קשור לשום מדינה או בנק מרכזי מה שאומר שאין לו ערך זהה למטבעות מסורתיים כמו דולר, אירו, ין וכו'.

ביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי המבוזר הראשון שנוצר בשנת 2009 על ידי אדם לא ידוע המשתמש בכינוי Satoshi Nakamoto. ביטקוין משתמש בטכנולוגיית עמית לעמית עבור עסקאות ופעולות כרייה, מה שהופך אותו לאלטרנטיבה אטרקטיבית עבור אנשים שלא רוצים להסתמך על בנקים או ממשלות לעסקאות כסף.

Ethereum פותחה בשנת 2015 וצובר פופולריות מאז בשל תכונת החוזים החכמים שלו. הוא נקרא גם "המחשב של העולם" בגלל יכולתו לבצע סקריפטים ללא השבתה, צנזורה, הונאה או

מחשבות אחרונות על השקעה במטבעות קריפטו

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא החלטה מסוכנת, אבל התמורה הפוטנציאלית שווה את זה.

עולם המטבעות הקריפטוגרפיים משתנה כל כך מהר שאם לא תתעדכן בטרנדים האחרונים, תישאר מאחור.

מטבעות קריפטו הם כבר לא רק הזדמנות השקעה. הם משמשים כעת כאמצעי תשלום וכדי לבצע עסקאות יומיומיות.

בהתבסס על העדויות והמחקרים שנעשו, ניתן לומר בבטחה כי השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא אופציה ריאלית. זה הוכח כדרך טובה להרוויח כסף כמו גם הזדמנות עבור אנשים לקנות סחורות ושירותים מבלי להיות מחויבים במס.

מה היה לנו עד עכשיו?